Style Selector
Layout Style
Boxed Background Patterns
Boxed Background Images
Color Scheme

Oferty pracy

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Warszawie zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko:

SAMODZIELNEGO REFERENTA

Zadania (m.in.):

  1. Prowadzenie spraw w zakresie bieżącego zaopatrzenia w szczególności w artykuły biurowe, spożywcze, środki higieny, czystości, chemię gospodarczą, drobne wyposażenie biurowe.
  2. Opisywanie faktur w zakresie szczegółowego wskazania zakresu dostawy, w tym zatwierdzanie merytoryczne zakupu wraz z wskazaniem trybu udzielenia zamówienia publicznego (zamówienia do 130 tys. zł).
  3. Instrumentarium – przygotowanie umów użyczenia, współpraca
    z komórką finansowo-księgową w zakresie kontroli wnoszonych darowizn za użyczenie instrumentu, współpraca z kierownikami sekcji w sprawach użyczeń instrumentów oraz zbierania zapotrzebowań na remonty, konserwacje instrumentów oraz zakup akcesoriów do instrumentów.
  4. Prowadzenie rejestru zamówień publicznych i kontrola czasu trwania umów.
  5. Prowadzenie rejestru zawartych umów na podstawie przekazanej dokumentacji, w tym znakowanie umów.
  6. Zamawianie na potrzeby Szkoły usług szczególnie w zakresie wykonania pieczątek według przekazywanych wzorów, parkowania samochodu służbowego.
  7. Prowadzenie ewidencji wydań i zwrotów pieczątek.
  8. Współpraca z kierownikiem gospodarczym w zakresie:
    1. kontroli stanu BHP i higienicznego budynku,
    2. kontroli stanu przygotowania pomieszczeń,
    3. prowadzenia zamówień publicznych zgodnie z PZP do 130 tys. , w tym sprawozdawczość,
    4. gospodarowania majątkiem trwałym – obsługa programu to ewidencjonowania ruchu składników majątku,
    5. prowadzenia i analizy długoterminowych planów zaopatrzenia szkoły,
    6. prawidłowego przechowywania, archiwizacji, dokumentów szkolnych,
    7. organizowania praz związanych z utrzymaniem obiektu , terenu i otoczenia obiektu
    8. wprowadzania regulaminów i zarządzeń,
    9. spraw ubezpieczeń.

Wymagane kwalifikacje:

  • minimum średnie wykształcenie
  • 4 lata stażu pracy

Wymagania dodatkowe – mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • zatrudnienie w wymiarze 3/4 etatu
  • pracę w budynku Szkoły przy ul. Bednarskiej 11 oraz ul. Połczyńskiej 56

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie KWESTIONARIUSZA OSOBOWEGO (pdf) dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie znajdującego się na stronie internetowej Szkoły w zakładce Aktualności → Oferty pracy i przesłanie go w formie elektronicznej wraz z dokumentami potwierdzającymi wymagane kwalifikacje na adres administracja@bednarska.art.pl podając w tytule: „Rekrutacja – samodzielny referent” w terminie do 29 września 2021 r.

UWAGA!

  1. O terminie rozmowy kwalifikacyjnej kandydaci zostaną powiadomieni na podany w kwestionariuszu kontakt (telefon, mail, adres).
  2. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się z wybranymi osobami.

Informujemy, że Administratorem danych jest Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina z siedzibą w Warszawie przy ul. Bednarskiej 11, reprezentowany przez Dyrektora. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.