Oferty pracy

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Warszawie zaprasza osoby zainteresowane do wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko:

SPRZĄTACZKA/SPRZĄTACZ

Zadania (m.in.):

  1. Utrzymywanie w czystości wydzielonego rejonu pracy.
  2. Pomoc w przygotowywaniu pomieszczeń do koncertów, audycji i innych wydarzeń artystycznych odbywających się w szkole (zgodnie z przepisami BHP)
  3. Przygotowanie pomieszczeń do remontów (pomoc przy zabezpieczeniu mienia) oraz sprzątanie po remoncie.

Wymagania dodatkowe - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • zatrudnienie w wymiarze ¼ etatu (5 dni w tygodniu/2 godziny dziennie)
  • praca w godzinach popołudniowych
  • praca w budynku Szkoły przy ul. Połczyńskiej 56

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie KWESTIONARIUSZA OSOBOWEGO dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie znajdującego się na stronie internetowej Szkoły w zakładce Aktualności → Oferty pracy i przesłanie go w formie elektronicznej na adres kadry@bednarska.art.pl lub pozostawienie w Sekretariacie Szkoły (ul. Połczyńska 56 lub Bednarska 11) z dopiskiem „Rekrutacja - sprzątanie” w terminie do 15 września 2020 r.

UWAGA!

  1. O terminie rozmowy kwalifikacyjnej kandydaci zostaną powiadomieni na podany w kwestionariuszu kontakt (telefon, mail, adres).
  2. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się z wybranymi osobami.

Informujemy, że Administratorem danych jest Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina z siedzibą w Warszawie przy ul. Bednarskiej 11, reprezentowany przez Dyrektora. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.


KWESTIONARIUSZ OSOBOWY (plik pdf)

Skip to content