Style Selector
Layout Style
Boxed Background Patterns
Boxed Background Images
Color Scheme

Bednarska Superband – koncert

Bednarska SuperBand to zespół złożony z najzdolniejszych uczniów Wydziału Jazzu Państwowej Szkoły Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie i Policealnego Studium Jazzu im. H. Majewskiego, utworzony w roku 2012 i prowadzony niezmiennie przez Zbigniewa Namysłowskiego, legendę polskiej sceny jazzowej, wychowawcę wielu generacji młodych muzyków.

W zespole grają kolejne roczniki naszych uczniów, wychowankowie z pierwszego i drugiego składu ukończyli już Szkołę, kontynuują naukę na uczelniach w Polsce i poza jej granicami (np. w Berlinie, Kopenhadze, Nowym Jorku).

Dzięki współpracy Szkoły z Instytutem Polskim w Dusseldorfie oraz Stołeczną Estradą Bednarska SuperBand od pięciu już lat występuje na festiwalu Jazz Rally w Duesseldorfie, odnosząc tam duże sukcesy.

Koncert w Studio Koncertowym Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego będzie podsumowaniem minionych pięciu lat pracy. W pierwszej części koncertu pod wodzą Mistrza wystąpią obecni uczniowie Szkoły, a po przerwie usłyszymy naszych absolwentów.
W programie znajdą się wyłącznie kompozycje Zbigniewa Namysłowskiego napisane specjalnie dla Superbandu, stylistycznie łączące jazz akustyczny z elementami elektrycznymi.

Koncert odbędzie się 30 maja 2016 r. o godz. 18.00 w Studio Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego
ul. Modzelewskiego 59, Warszawa.

Bilety – cegiełki do nabycia w sekretariatach Szkoły:
ul. Bednarska 11, tel. 228277132
ul. Połczyńska 56, tel. 225234321

ZAPRASZAMY!!!

ZAPOWIEDŹ KONCERTU

FOTORELACJA Z KONCERTU

 

Skip to content