Style Selector
Layout Style
Boxed Background Patterns
Boxed Background Images
Color Scheme

Chór – kolędy 2020

W oczekiwaniu na Pierwszą Gwiazdkę dzielimy się z Wami tym, co najpiękniejsze…

Oto w prezencie świątecznym przedstawiamy jedną z najstarszych polskich kolęd „Hej, w dzień narodzenia” w wykonaniu naszego CHÓRU UCZNIÓW z BEDNARSKIEJ pod dyrekcją ROBERTA LAWRENCE !

Składam serdeczne podziękowania wszystkim śpiewającym i Panu Robertowi za pomysłowość i zaangażowanie oraz pani Ewelinie Kliczkowskiej za opracowanie graficzne i panu Adamowi Cegielskiemu za montaż całości nagrania ! Brawo !

Przy tej okazji życzę Uczniom, Nauczycielom, Rodzicom, Pracownikom i Przyjaciołom Szkoły zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech ten cudowny czas spędzony w gronie najbliższych napełni Wasze serca spokojem i radością, a płynące życzenia spełniają się w każdym momencie !

Katarzyna Langer
Dyrektor ZPSM im. F. Chopina w Warszawie

— 6.01.2021 —
Chór z „Bednarskiej” nadal w świątecznym nastroju!
P
rzedstawiamy drugą z kolęd – „Lulajże Jezuniu” – przygotowaną w tym trudnym czasie nauki zdalnej przez naszych uczniów pod kierunkiem p. Roberta Lawrence.

 

Skip to content