Egzaminy dyplomowe z przedmiotów teoretycznych

W tym roku egzaminy dyplomowe z przedmiotów teoretycznych odbędą się w dniach 24–25 kwietnia 2017 r.
Do 24 marca br. wszyscy uczniowie (również absolwenci szkoły muzycznej II stopnia) zobowiązani są złożyć u nauczycieli historii muzyki (lub w sekretariacie) pisemną deklarację wyboru jednego z trzech przedmiotów: kształcenie słuchu, harmonia praktyczna lub historia muzyki z literaturą muzyczną (uczniowie Wydziału Jazzu – te same przedmioty z rozszerzeniem „jazzowe/jazzowa”).
Szczegółowe informacje na temat zakresu materiału i formy egzaminu można uzyskać
u Kierownika Międzywydziałowej Sekcji Przedmiotów Ogólnomuzycznych (dyżur w czwartki w godz. 18-19 w gabinecie wicedyrektorów, tel. 512 012 360) oraz u nauczycieli przedmiotów ogólnomuzycznych.
Bardzo proszę o przemyślaną decyzję – uwzględniającą indywidualne predyspozycje
i możliwości – oraz o dobre przygotowanie do egzaminu dyplomowego, poprzedzone solidnym powtórzeniem materiału.

Ewelina Sroczyńska

Terminy sprawdzianów końcowych dla tegorocznych dyplomantów

Grupy z Bednarskiej

PrzedmiotGrupaDzieńGodzina, sala