Grażyna Draus – warsztaty pamięci muzycznej

Szanowni Państwo,

Afisz warsztatów online  19.04.2021

W dniu 19 kwietnia 2021 r. zapraszamy na „Warsztaty pamięci muzycznej – dla nauczycieli wszystkich specjalności szkół muzycznych I i II stopnia” prowadzone przez dr Grażynę Draus.

Szkolenie przeznaczone jest dla nauczycieli wszystkich specjalności, w szczególności dla instrumentalistów i wokalistów. Podczas zajęć uczestnicy dowiedzą się jak funkcjonuje mózg człowieka i określą swoje preferencje sensoryczne, poznają także podstawowe mechanizmy zapamiętywania. Będą mieli okazję zastanowić się jak ma się pamięć ogólna do pamięci muzycznej, otrzymają również wskazówki jak ćwiczyć pamięć oraz jak wykorzystać wiedzę ogólną w uczeniu się i nauczaniu muzyki.
Teorię będzie można sprawdzić w praktyce – uczestnicy będą pracowali na przykładach muzycznych.

• 10.00 – 11.30 moduł I
  • 11.30 – 11.45 przerwa
  • 11.45 – 13.15 moduł II

Chęć obecności proszę zgłaszać do 14 kwietnia 2021 r. poprzez przesłanie wypełnionego formularza (do pobrania plik pdf lub doc) na adres: biuro.warszawa@cea.art.pl

Link do szkolenia online zostanie przesłany na podany w zgłoszeniu adres mailowy w przeddzień szkolenia.