Koncert szkolny – 4 listopada 2021

Droga Społeczności Bednarskiej!

Afisz koncertu 4.11.2021

4 listopada 2021 r. odbył się wspaniały koncert w wykonaniu uczniów i nauczycieli naszej Szkoły w sali koncertowej Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie.
Wystąpił skład złożony z orkiestry z Bednarskiej, jazzmanów z Połczyńskiej i absolutnie najlepszych wokalistek i wokalistów sekcji wokalistyki estradowej pod charyzmatyczną dyrekcją prof. Sławka A. Wróblewskiego. Istny Dream Team!

W programie koncertu znalazły się największe przeboje zespołu ABBA w aranżacjach Wojciecha Zielińskiego, kompozytora, aranżera, pianisty, a także naszego nauczyciela.

Była to niezwykła uczta muzyczna, o czym świadczyła wyjątkowo entuzjastyczna reakcja publiczności!
Jestem dumna, że mamy tak zdolnych i pełnych pasji uczniów. Skupienie, zaangażowanie i profesjonalizm, a jednocześnie swoboda wykonawcza i widoczna radość ze wspólnego występu były słyszalne od pierwszych dźwięków.

Chciałam raz jeszcze BARDZO podziękować wszystkim wykonawcom oraz osobom, które od początku roku szkolnego były zaangażowana w ten projekt i bez których koncert by się nie odbył!
Poniżej zamieszczamy mini fotorelację z koncertu! I oczywiście zapraszamy serdecznie na kolejne. Szczegóły wkrótce!

Raz jeszcze kłaniam się nisko wszystkim.
Takie muzyczne spotkania budują naszą szkolną tożsamość i niepowtarzalny klimat, z którego słynie Bednarska. Brawo, brawo, brawo!
Dziękuję WAM bardzo!

Katarzyna Langer