Konkurs CEA Wokalistyka Jazzowa 2019

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MUZYCZNY CENTRUM EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ

WOKALISTYKA JAZZOWA - 12-13 kwietnia 2019 r.

WYNIKI KONKURSU:

Warszawa, 13 kwietnia 2019 r.

Jury Ogólnopolskiego Konkursu Muzycznego Centrum Edukacji Muzycznej – w kategorii WOKALISTYKA JAZZOWA, w składzie:
dr hab. Janusz Szrom - przewodniczący, Lora Szafran, Krystyna Prońko, prof. dr Włodzimierz Nahorny,  Andrzej Dąbrowski
przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

• GRAND PRIX - nie przyznano
  • I miejsce - PIOTR ZUBEK
    ZPSM im. F. Chopina w Warszawie, nauczyciel: Izabela Zając
  • II miejsce -  nie przyznano
  • III miejsce - ARKADIUSZ POLITOWSKI,
    PSM I i II st. im. M. Karłowicza w Katowicach nauczyciel: Marcelina Gawron
  • Wyróżnienie JOANNA SKOWYRA
    PSM I i II st. im. M. Karłowicza w Katowicach, nauczyciel: Beata Bednarz

Wyróżnieni nauczyciele:
Izabela Zając - ZPSM im. F. Chopina w Warszawie
Marcelina Gawron - PSM I i II st. im. M. Karłowicza w Katowicach
Beata Bednarz - PSM I i II st. im. M. Karłowicza w Katowicach

wyróżnieni - akompaniatorzy
Bogusław Kaczmar PSM I i II st. im. M. Karłowicza w Katowicach
Adam Jarzmik PSM I i II st. im. M. Karłowicza w Katowicach
Trio – uczniowie ZPSM im. F. Chopina w Warszawie:
 - Emilia Gołos - fortepian
 - Michał Rutkowski - kontrabas
 - Patrycja Wybrańczyk  - perkusja

Wszystkim uczestnikom konkursu oraz ich nauczycielom serdecznie gratulujemy!

Afisz

Informacje:

1. Ogólnopolski Konkurs Muzyczny Centrum Edukacji Artystycznej w kategorii Wokalistyka Jazzowa odbędzie się w Sali Teatralnej Koncertowego Centrum Edukacji Muzycznej w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Warszawie, przy ul. Połczyńskiej 56, w terminie 12 - 13 kwietnia 2019r.
  2. Informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie https://szkola.bednarska.art.pl/konkurs-cea-wokalistyka-jazzowa-2019/
  3. Zgłoszenie udziału w Konkursie należy przesłać wyłącznie drogą elektroniczną,wypełniając formularz zgłoszeniowy on-line w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15 marca b.r. Prosimy o zwrócenie uwagi na poprawność podawanych danych dotyczących wykonywanego repertuaru tj . kompozytor, autor słów, tytuł utworu etc.
  4. Wpłynięcie zgłoszenia zostanie potwierdzone przezorganizatora pocztą elektroniczną na adres „email do kontaktu” podany w formularzu.
    W przypadku braku takiego potwierdzenia w ciągu 24 godzin od wysłania formularza prosimy o kontakt.
  5. Ramowy plan prób i przesłuchań zostanie wywieszony na stronie internetowej szkoły oraz przesłany do uczestników drogą elektroniczną do dnia 1 kwietnia 2019r. Krótkie próby na Sali Teatralnej będą możliwe w dniu Konkursu – przed i w przerwach pomiędzy przesłuchaniami.
  6. Uczestników Konkursu oceniać będzie Jury w składzie:
  • dr hab. Janusz Szrom przewodniczący
  • Lora Szafran
  • Krystyna Prońko
  • Andrzej Dąbrowski
  • Prof. Włodzimierz Nahorny
  1. Nagrody:
     - Grand Prix - 10 000 zł
     - I miejsce - 9 000 zł
     - II miejsce - 7 000 zł
     - III miejsce - 5 000 zł
    Laureat GRAND PRIX dodatkowo wystąpi podczas Koncertu Laureatów w dniu 1 czerwca 2019 r. w Studio Koncertowym S1 Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego w Warszawie.
  2. Organizatorzy zapewniają do przesłuchań konkursowych obsługę techniczną (nagłośnienie) oraz podstawowe instrumentarium takie jak perkusję, wzmacniacze gitarowe i basowe, fortepian, kontrabas.
  3. Uczestnicy przesłuchań, pedagodzy, osoby towarzyszące we własnym zakresie dokonują rezerwacji oraz pokrywają opłaty za przejazdy, nocleg i wyżywienie. Biuro organizacji nie pośredniczy w sprawach zakwaterowania i wyżywienia.
  4. Podczas przesłuchań czynny będzie bufet szkolny.
  5. Zasady organizacji, program i regulamin jury Konkursu dostępne na stronie szkoły oraz stronie Centrum Edukacji Artystycznej
  6. Biuro Organizacyjne Przesłuchań:
    Ewelina Kliczkowska – koordynator, tel. kom. 517 794 761
    Agnieszka Wachnik - koordynator