Style Selector
Layout Style
Boxed Background Patterns
Boxed Background Images
Color Scheme

Międzynarodowy dzień jazzu – koncert

W najbliższą sobotę 30.04.2022 r. o godz 15.00 razem z Polskim Stowarzyszeniem Jazzowym zapraszamy do naszej nowej sali koncertowej przy ul Połczyńskiej 56 na koncert z okazji Międzynarodowego Dnia Jazzu.

“Afisz

Na Scenie Foyer zaprezentują się absolwenci, uczniowie i nauczyciele Sekcji Jazzu PSM II stopnia im F. Chopina oraz Policealnego Studium Jazzu im. Henryka Majewskiego oraz zaproszeni goście.

Wystąpią:

Piotr Andrzejewski, Maciej Baraniak, Karolina Beimcik, Karolina Błachnia, Alicja Borkowska, Damian Borowski, Marek Chołoniewski, Dominika Danek, Katarzyna Jankowska, Karol Kot, Małgorzata Kudła, Aleksander Łachacz, Rafał Łukasik, Mikołaj Mańkowski, Aleksander Myszkowski, Krzysztof Panek, Jan Przepiórkowski, Piotr Rodowicz, Paweł Sałek, Rafał Sarnecki, Jacek Szlom, Mateusz Szydłowski, Piotr Wrombel, Wiesław Wysocki, Wiktor Wysocki.

Zapraszamy, wstęp wolny!

 

Skip to content