Nasi laureaci

Rok szkolny 2018/19

Małgorzata Cegielska - uczennica IV roku w klasie fletu Eweliny Kliczkowskiej.
otrzymała STYPENDIUM MINISTRA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO za osiągnięcia artystyczne w roku szkolnym 2017/2018

Małgorzata Cegielska - uczennica IV roku w klasie fletu Eweliny Kliczkowskiej.
III MIEJSCE w grupie starszej w kategorii instrumentów dętych drewnianych - XII Międzynarodowy Konkurs „Instrumenty Dęte”
Jastrzębie-Zdrój, 17.11.2018

Małgorzata Cegielska - uczennica IV roku w klasie fletu Eweliny Kliczkowskiej.
I MIEJSCE w II grupie w V Ogólnopolskim Konkursie Fletowym
Bielsko-Biała, 29-31.03.2019

Gabriel Czerniejewski - uczeń V roku w klasie fortepianu Mariusza Tytmana.
III nagroda w grupie III - X OGÓLNOPOLSKI KONKURS PIANISTYCZNY IM. IGNACEGO JANA PARDEREWSKIEGO
Piotrków Trybunalski, 2.12.2018

Gabriel Czerniejewski - uczeń V roku w klasie fortepianu Mariusza Tytmana.
I MIEJSCE w grupie III - XV KONKURS PIANISTYCZNY IM.HALINY CZERNY-STEFAŃSKIEJ I LUDWIKA STEFAŃSKIEGO /
Płock, 6.12.2018

Gabriel Czerniejewski - uczeń V roku w klasie fortepianu Mariusza Tytmana.
Nagroda specjalna za najlepsze wykonanie utworu J.S. Bacha - XV KONKURS PIANISTYCZNY IM.HALINY CZERNY-STEFAŃSKIEJ I LUDWIKA STEFAŃSKIEGO /
Płock, 6.12.2018

Adrianna Hanslik - uczennica I roku Policealnego Studium Jazzu w klasie wokalistyki jazzowej Agnieszki Wilczyńskiej.
II MIEJSCE w kategorii Junior Solo - 11 Tarnów Jazz Contest
Tarnów, 30-31.10.2018

Julia Jarmoszewicz - uczennica IV roku w klasie wokalistyki Beaty Wardak.
NAGRODA SPECJALNA za wykonanie arii operetkowej - Międzynarodowy Festiwal Wokalny Złote Głosy,
Warszawa, 9.09.2018

Julia Jarmoszewicz - uczennica IV roku w klasie wokalistyki Beaty Wardak.
III MIEJSCE 1 Międzynarodowy Konkurs Wokalny im. Bogusława Kaczyńskiego,
Biała Podlaska, 25.09.2018

Przemysław Jaworucki - Policealne Studium Jazzu, klasa fortepianu jazzowego Michała Tokaja oraz klasa kształcenia słuchu dr hab. Ryszarda Borowskiego.
III nagroda - II Międzyuczelniany Ogólnopolski Konkurs Muzycznych Umiejętności Słuchowych 2018
Gdańsk, 8.12.2018

Karvelis Trio
Dorota Wierzbowska, Weronika Bogdańska i Michał Celejowski, pedagodzy prowadzący - Danuta Wasko i Romuald Gołębiowski 
wyróżnienie - XV Festiwal Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I i II st.
Sierpc, 22.10.2018

Dariusz Patrykus - uczeń V roku w klasie klarnetu Małgorzaty Czachowskiej.
Dyplom Brązowy - III Międzynarodowy Konkurs Instrumentów Dętych FINALIS 2018,
Białystok, 13-17.11.2018

Paulina Serwatka - uczennica I roku Policealnego Studium Jazzu w klasie wokalistyki jazzowej Agnieszki Wilczyńskiej.
I MIEJSCE - X Festiwal Piosenki Literackiej im. Łucji Prus pt. „W żółtych płomieniach liści...”
Białystok, 4-7.10.2018

Paulina Serwatka - uczennica I roku Policealnego Studium Jazzu w klasie wokalistyki jazzowej Agnieszki Wilczyńskiej.
III MIEJSCE - 14. Ogólnopolski Festiwal Jeremiego Przybory
Kutno, 19-26.11.2018

"Szymon i Piotr" - duet gitarowy - Piotr Sikora i Szymon Soliwoda przygotowany przez Ryszarda Bałauszko
GRAND PRIX - XV Festiwal Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I i II st.
Sierpc, 22.10.2018

Piotr Zubek - uczeń klasy IV wokalistyki estradowej Małgorzaty Kustosz-Piątosy i klasy II wokalistyki jazzowej Izabeli Zając
otrzymał STYPENDIUM MINISTRA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO za osiągnięcia artystyczne w roku szkolnym 2017/2018

Piotr Zubek - uczeń klasy IV wokalistyki estradowej Małgorzaty Kustosz-Piątosy i klasy II wokalistyki jazzowej Izabeli Zając
I miejsce w konkursie wokalnym Piosenka jest dobra na wszystko
Warszawa 2.12.2018

Piotr Zubek - uczeń klasy IV wokalistyki estradowej Małgorzaty Kustosz-Piątosy i klasy II wokalistyki jazzowej Izabeli Zając
II nagroda - 23. Ogólnopolski Festiwal Piosenki Artystycznej 2019 (OFPA)
Rybnik, 23.02.2019

Michał Wiak - uczeń II roku w klasie saksofonu Aliny Mleczko.
Laureat -  International  prof. Aleksandras Fedotovas Competition of saxophonists
Vilnius 28.10.2018

Nasi laureaci w roku szkolnym:

2017/182016/17