Nasi laureaci

Rok szkolny 2019/20

Karolina Błachnia - uczennica VI roku (nauczyciel kształcenia słuchu - prof. Ewa Stachurska)
wyróżnienie w Makroregionalnym Konkursie z Kształcenia Słuchu dla Szkół Muzycznych II Stopnia w grupie III (klasy V-VI).
Olsztyn, 10 marca 2020r.

Małgorzata Cegielska - uczennica VI roku w klasie fletu Eweliny Kliczkowskiej
otrzymała STYPENDIUM MINISTRA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO za osiągnięcia artystyczne w roku szkolnym 2018/2019

Szymon Cedrowski - uczeń VI roku w klasie waltorni Kamila Karaszewskiego
wyróżnienie
 - VIII Ogólnopolski Konkurs im. Ludwika Lutaka  dla Uczniów Szkół Muzycznych II st. grających na instrumentach dętych blaszanych
Kraków, 14 – 16 listopada 2019 r.

Gabriel Czerniejewski - uczeń VI roku w klasie fortepianu Mariusza Tytmana
otrzymał STYPENDIUM MINISTRA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO za osiągnięcia artystyczne w roku szkolnym 2018/2019.

Przemysław Jaworucki - Policealne Studium Jazzu, klasa fortepianu jazzowego Michała Tokaja oraz klasa kształcenia słuchu dr hab. Ryszarda Borowskiego.
Wyróżnienie w konkursowym WYZWANIU ON-LINE w ramach Festiwalu Wyobraźni Muzycznej „mYear 2020” we Wrocławiu (przygotowanie do konkursu – prof. Agnieszka Mroczek)
28.03.2020

Agnieszka Kruszyna - uczennica III roku w klasie wokalistyki prof. dr hab. Bożeny Betley-Sieradzkiej.
I MIEJSCE w grupie II - Ogólnopolski Konkurs Wokalny "Śpiewniki domowe"
Łódź, 3-4 listopada 2019 r.

Nagroda dla najlepszego uczestnika konkursu - Ogólnopolski Konkurs Wokalny "Śpiewniki domowe"
Łódź, 3-4 listopada 2019 r.

Konstanty Małecki - uczeń III roku w klasie gitary Leszka Potasińskiego
III miejsce - konkurs Gitarofonia 2020

Aleksander Opolski - uczeń VI roku w klasie fortepianu Zofii Antes

Gaja Popielarz - uczennica III roku w klasie gitary Ryszarda Bałauszko
wyróżnienie - konkurs Gitarofonia 2020
Warszawa, 1.02.2020

Łucja Rusin - uczennica II roku (nauczyciel kształcenia słuchu - prof. Monika Poniatowska)
II nagroda w Makroregionalnym Konkursie z Kształcenia Słuchu dla Szkół Muzycznych II Stopnia w grupie I (klasy I-II).
Olsztyn, 10 marca 2020r.

Szymon Soliwoda - uczeń VI roku w klasie gitary Leszka Potasińskiego
I miejsce - konkurs Gitarofonia 2020
Warszawa, 1.02.2020

Paulina Wróblewska - uczennica I roku Policealnego Studium Jazzu w klasie wokalistyki jazzowej Agnieszki Wilczyńskiej,
wyróżnienie - 55 Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie
Kraków, 13 – 20 października 2019r.

III MIEJSCE - 15. Ogólnopolski Festiwal Jeremiego Przybory
Kutno, 21 – 24 listopada 2019r.

Piotr Zubek - uczeń III roku w klasie wokalistyki jazzowej Izabeli Zając

Piotr Zubek - uczeń III roku w klasie wokalistyki jazzowej Izabeli Zając
III nagroda
 - Festiwal Twórczości Wojciecha Młynarskiego