Nasi laureaci

Rok szkolny 2017/18

Zubek Piotr - klasa wokalistyki estradowej Małgorzaty Kustosz-Piątosy.
IX Ogólnopolski Festiwal Piosenki Kwiatowej KWIETNIK,  Kutno 8-9.09.2017, I miejsce

Zubek Piotr - klasa wokalistyki estradowej Małgorzaty Kustosz-Piątosy.
IX Festiwal Piosenki Literackiej im. Łucji Prus "W Żółtych Płomieniach Liści" - Białystok 6-9.10.2017, I miejsce

Rok szkolny 2016/17

Aftyka Michał - uczeń II roku w klasie kontrabasu jazzowego Adam Cegielskiego
Konkurs Muzyczny Zespołów Jazzowych CEA,  7 kwietnia 2017 - Warszawa, III miejsce z zespołem AKCEISO

Cegielska Małgorzata - uczennica II roku w klasie fletu Eweliny Kliczkowskiej
XV Płocki Konkurs Muzyki Współczesnej,  27- 28 marca 2017 - Płock, wyróżnienie

Cegielska Małgorzata - uczennica II roku w klasie fletu Eweliny Kliczkowskiej
(V)II Międzynarodowy Konkurs Duetów z Harfą,  7- 9 kwietnia 2017 - Cieszyn, II miejsce w kategorii 2 - duety uczniów w wieku do 16 lat

Cegielska Małgorzata - uczennica II roku w klasie fletu Eweliny Kliczkowskiej.
Międzynarodowy Konkurs Instrumentów Dętych w ramach IX Miedzynarodowego Letniego Mistrzowskiego Kursu dla Instrumentów Dętych,  14- 21 lipca 2017 - Łódź, III miejsce w specjalności flet.

Iwański Piotr - uczeń IV roku w klasie fortepianu jazzowego Michała Tokaja.
Konkurs Muzyczny Zespołów Jazzowych CEA,  7 kwietnia 2017 - Warszawa, GrandPrix z zespołem PSJ Trio.

Jurkowska Helena - uczennica II roku w klasie fletu Eweliny Kliczkowskiej zdobyła wyróżnienie na XX Festiwalu Instrumentów Dętych  w Białej Podlaskiej, który odbył się w dniach 26-27 kwietnia 2017 roku w ZPSM im. F. Chopina w Białej Podlaskiej.

Kosnowicz Artur - uczeń VI roku w klasie klawesynu Małgorzaty Sarbak i kształcenia słuchu dr. Ewy Stachurskiej - zdobył II nagrodę w IX Ogólnopolskim Konkursie Solfeżowym, który odbył się w dniach 17-19 marca 2017 roku w ZPSM im. S. Moniuszki w Bielsku-Białej

Majewski Kacper - uczeń II roku w klasie perkusji jazzowej Kazimierza Jonkisza.

Ogorzałek Katarzyna - klasa klarnetu Małgorzaty Czachowskiej
XX Festiwal Instrumentów Dętych, 26-27 kwietnia 2017 - Biała Podlaska, wyróżnienie

Osterczy Katarzyna - uczennica II roku w klasie wokalistyki jazzowej Izy Zając.

Pyzel Katarzyna - klasa harfy Zuzanny Elster
(V)II Międzynarodowy Konkurs Duetów z Harfą,  7- 9 kwietnia 2017 - Cieszyn, II miejsce w kategorii 2 - duety uczniów w wieku do 16 lat

Skwierczyński Michał - uczeń III roku w klasie gitary jazzowej Krzysztofa Barcika.

Konkurs Muzyczny Zespołów Jazzowych CEA,  7 kwietnia 2017 - Warszawa, wyróżnienie indywidualne.

Stelmach Natalia - uczennica III roku w klasie fletu Eweliny Kliczkowskiej zdobyła I miejsce na XX Festiwalu Instrumentów Dętych  w Białej Podlaskiej, który odbył się w dniach 26-27 kwietnia 2017 roku w ZPSM im. F. Chopina w Białej Podlaskiej.

Szymczak Bartłomiej - uczeń II roku w klasie fortepianu jazzowego Wojciecha Majewskiego.

Wierzbicki Jan - uczeń IV roku w klasie kontrabasu jazzowego Andrzeja Święsa.

Włoszczuk Jakubklasa fortepianu Przemysława Lechowskiego.
III nagroda w najstarszej IV grupie na IV Międzynarodowym Podkarpackim Konkursie Chopinowskim w Rzeszowie.
Konkurs zrzeszony jest w prestiżowej Fundacji Marthy Argerich - Alink-Argerich Foundation.

Włoszczuk Jakub - uczeń VI roku w klasie fortepianu Przemysława Lechowskiego.
III nagroda w VIII Chopinowskim Turnieju Pianistycznym im. Haliny i Ludwika Stefańskich, 21 czerwca 2017 - Kraków.

Zubek Piotr - klasa wokalistyki estradowej Małgorzaty Kustosz-Piątosy.
Konkurs Dobrej Piosenki 2017 dla wokalistów przed debiutem płytowym, 8 kwietnia 2017 - Częstochowa, I miejsce

Zubek Piotr - klasa wokalistyki estradowej Małgorzaty Kustosz-Piątosy.
Ogólnopolski Festiwal Piosenki Aktorskiej REFLEKTOR XIV EDYCJA, 7 kwietnia 2017 - Koszalin, I miejsce