Style Selector
Layout Style
Boxed Background Patterns
Boxed Background Images
Color Scheme

Nasi laureaci 2016/17

Rok szkolny 2016/17

Aftyka Michał – uczeń II roku w klasie kontrabasu jazzowego Adama Cegielskiego
Konkurs Muzyczny Zespołów Jazzowych CEA, 7 kwietnia 2017 – Warszawa, III miejsce z zespołem AKCEISO

Cegielska Małgorzata – uczennica II roku w klasie fletu Eweliny Kliczkowskiej.
Międzynarodowy Konkurs na Flet Solo, 27- 30 listopada 2016 – Łódź, II nagroda w grupie młodszej.

Cegielska Małgorzata – uczennica II roku w klasie fletu Eweliny Kliczkowskiej
XV Płocki Konkurs Muzyki Współczesnej, 27- 28 marca 2017 – Płock, wyróżnienie

Cegielska Małgorzata – uczennica II roku w klasie fletu Eweliny Kliczkowskiej
(V)II Międzynarodowy Konkurs Duetów z Harfą, 7- 9 kwietnia 2017 – Cieszyn, II miejsce w kategorii 2 – duety uczniów w wieku do 16 lat

Cegielska Małgorzata – uczennica II roku w klasie fletu Eweliny Kliczkowskiej.
Międzynarodowy Konkurs Instrumentów Dętych w ramach IX Miedzynarodowego Letniego Mistrzowskiego Kursu dla Instrumentów Dętych, 14- 21 lipca 2017 – Łódź, III miejsce w specjalności flet.

Dzwonkowska Magdalena – uczennica II roku w klasie organów Piotra Rachonia.
III miejsce w grupie I – IV Ogólnopolski Konkurs Organowy i Kompozytorski, Bielsko Biała, 28.05.2017

Gałkowski Philippe – uczeń III roku w klasie organów Piotra Rachonia.
WYRÓŻNIENIE w I grupie – IV Ogólnopolski Konkurs Organowy i Kompozytorski, Bielsko Biała, 28.05.2017

Iwański Piotr – uczeń IV roku w klasie fortepianu jazzowego Michała Tokaja.
Konkurs Muzyczny Zespołów Jazzowych CEA, 7 kwietnia 2017 – Warszawa, GrandPrix z zespołem PSJ Trio.

Jurkowska Helena – uczennica II roku w klasie fletu Eweliny Kliczkowskiej zdobyła wyróżnienie na XX Festiwalu Instrumentów Dętych w Białej Podlaskiej, który odbył się w dniach 26-27 kwietnia 2017 roku w ZPSM im. F. Chopina w Białej Podlaskiej.

Kosnowicz Artur – uczeń VI roku w klasie klawesynu Małgorzaty Sarbak i kształcenia słuchu dr. Ewy Stachurskiej – zdobył II nagrodę w IX Ogólnopolskim Konkursie Solfeżowym, który odbył się w dniach 17-19 marca 2017 roku w ZPSM im. S. Moniuszki w Bielsku-Białej

Zespół Kings of Gold, II miejsce – Tarnów Jazz Contest 2016
Michał Łuka – saksofon tenorowy (PSJ absolwent 2015/16)
Łukasz Lipski – śpiew (PSJ absolwent 2015/16)
Marek Lipski – fortepian (PSJ, II rok)
Paweł Zwierzyński-Pióro – bas (Wydział, IV rok)
Tomasz Bielecki – instrumenty perkusyjne
Wojtek Kostrzewa – perkusja (PSJ, absolwent 2012/13)

Majewski Kacper – uczeń II roku w klasie perkusji jazzowej Kazimierza Jonkisza.
Konkurs Muzyczny Zespołów Jazzowych CEA, 7 kwietnia 2017 – Warszawa, III miejsce z zespołem AKCEISO

Ogorzałek Katarzyna – klasa klarnetu Małgorzaty Czachowskiej
XX Festiwal Instrumentów Dętych, 26-27 kwietnia 2017 – Biała Podlaska, wyróżnienie

Osterczy Katarzyna – uczennica II roku w klasie wokalistyki jazzowej Izy Zając.
Konkurs Muzyczny Zespołów Jazzowych CEA, 7 kwietnia 2017 – Warszawa, III miejsce z zespołem AKCEISO

Zespół P.E. Quartet, I miejsce – Tarnów Jazz Contest 2016
Jurek Mączyński – saksofon (Wydział Jazzu, IV rok)
Szymon Wójcik – gitara (Wydział Jazzu, IV rok)
Rafał Różalski – kontrabas (Wydział Jazzu, absolwent 2015/16)
Dawid Opaliński – perkusja (Policealne Studium Jazzu, absolwent 2015/16)

Zespół P.E. Quartet, III miejsce – Poznań Blue Note Competition 2016
Jurek Mączyński – saksofon (Wydział Jazzu, IV rok)
Szymon Wójcik – gitara (Wydział Jazzu, IV rok)
Krzysztof Baranowski – kontrabas (Wydział Jazzu, II rok)
Dawid Opaliński – perkusja (Policealne Studium Jazzu, absolwent 2015/16)

Pyzel Katarzyna – klasa harfy Zuzanny Elster
(V)II Międzynarodowy Konkurs Duetów z Harfą, 7- 9 kwietnia 2017 – Cieszyn, II miejsce w kategorii 2 – duety uczniów w wieku do 16 lat

Skwierczyński Michał – uczeń III roku w klasie gitary jazzowej Krzysztofa Barcika.
Konkurs Muzyczny Zespołów Jazzowych CEA, 7 kwietnia 2017 – Warszawa, GrandPrix z zespołem PSJ Trio.

Skwierczyński Michał – uczeń III roku w klasie gitary jazzowej Krzysztofa Barcika.
Konkurs Muzyczny Zespołów Jazzowych CEA, 7 kwietnia 2017 – Warszawa, wyróżnienie indywidualne.

Stelmach Natalia – uczennica III roku w klasie fletu Eweliny Kliczkowskiej zdobyła I miejsce na XX Festiwalu Instrumentów Dętych w Białej Podlaskiej, który odbył się w dniach 26-27 kwietnia 2017 roku w ZPSM im. F. Chopina w Białej Podlaskiej.

Szymczak Bartłomiej – uczeń II roku w klasie fortepianu jazzowego Wojciecha Majewskiego.
Konkurs Muzyczny Zespołów Jazzowych CEA, 7 kwietnia 2017 – Warszawa, III miejsce z zespołem AKCEISO

Wierzbicki Jan – uczeń IV roku w klasie kontrabasu jazzowego Andrzeja Święsa.
Konkurs Muzyczny Zespołów Jazzowych CEA, 7 kwietnia 2017 – Warszawa, GrandPrix z zespołem PSJ Trio.

Włoszczuk Jakubklasa fortepianu Przemysława Lechowskiego.
III nagroda w najstarszej IV grupie na IV Międzynarodowym Podkarpackim Konkursie Chopinowskim w Rzeszowie.
Konkurs zrzeszony jest w prestiżowej Fundacji Marthy Argerich – Alink-Argerich Foundation.

Włoszczuk Jakub – uczeń VI roku w klasie fortepianu Przemysława Lechowskiego.
III nagroda w VIII Chopinowskim Turnieju Pianistycznym im. Haliny i Ludwika Stefańskich, 21 czerwca 2017 – Kraków.

Zubek Piotr – klasa wokalistyki estradowej Małgorzaty Kustosz-Piątosy.
Konkurs Dobrej Piosenki 2017 dla wokalistów przed debiutem płytowym, 8 kwietnia 2017 – Częstochowa, I miejsce

Zubek Piotr – klasa wokalistyki estradowej Małgorzaty Kustosz-Piątosy.
Ogólnopolski Festiwal Piosenki Aktorskiej REFLEKTOR XIV EDYCJA, 7 kwietnia 2017 – Koszalin, I miejsce

Nasi laureaci w roku szkolnym:

2020/21 | 2019/20 | 2018/19 | 2017/18 | 2016/17

Skip to content