Style Selector
Layout Style
Boxed Background Patterns
Boxed Background Images
Color Scheme

NASI LAUREACI 2017/18

Rok szkolny 2017/18

Marcel Baliński – Policealne Studium Jazzu, klasa fortepianu jazzowego Michała Tokaja.
I NAGRODA w kategorii solowej w grupie open – 10 Tarnów Jazz Contest

Małgorzata Cegielska – uczennica III roku w klasie fletu Eweliny Kliczkowskiej.
I nagroda w grupie III – IX Piotrkowskie Spotkania Fletowe, 24 marca 2018

Małgorzata Cegielska – uczennica III roku w klasie fletu Eweliny Kliczkowskiej.
Grand Prix dla uczestniczki z najwyższą punktacją – IX Piotrkowskie Spotkania Fletowe, 24 marca 2018

Małgorzata Cegielska – uczennica III roku w klasie fletu Eweliny Kliczkowskiej.
wyróżnienie /I kategoria/ – VII Konkurs Fletowy im. M. Katarzyńskiego, Katowice, 18 kwietnia 2018

Małgorzata Cegielska – uczennica III roku w klasie fletu Eweliny Kliczkowskiej.
I nagroda w grupie IV – XII Polski Festiwal Fletowy w Sieradzu, 30 maja 2018

Michał Celejowski – uczeń III roku w klasie fortepianu Marty Jarczewskiej.
I miejsce w grupie starszej, XVI Sochaczewskie Spotkania Kameralne, 23 marca 2018.

Tomasz Dziubiński – uczeń II roku w klasie gitary Ryszarda Bałauszko.
I miejsce w grupie starszej, X Festiwal Gitarowy „Gitara Na Kresach”, Chełm, 11-12 kwietnia 2018 r.

Agnieszka Czachor – klasa IV wokalistyki estradowej Agnieszki Lipskiej-Nakoniecznik.
I MIEJSCE – Ogólnopolski Konkurs Wokalistyki Estradowej CEA, Wrocław, 11-12 kwietnia 2018

Ryszard Chwalisz – uczeń I roku w klasie fortepianu Mariusza Tytmana.
II Miejsce w kategorii IV, Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Forum Młodych Pianistów, Poznań, 16-17 marca 2018.

Gabriel Czerniejewski – uczeń IV roku w klasie fortepianu Mariusza Tytmana.
I NAGRODA w kategorii solowej – VIII. György Ferenczy Piano Competition
17-19 listopada 2017.

Gabriel Czerniejewski – uczeń IV roku w klasie fortepianu Mariusza Tytmana.
II NAGRODA w grupie II – IX Konkurs Pianistyczny Uczniów Szkół Muzycznych II Stopnia,
Kraków, 21-22 marca 2018.

Maria Daszkowska – uczennica VI roku w klasie fletu Grażyny Zbijowskiej.
I miejsce – XXI Festiwal Instrumentów Dętych, Biała Podlaska 26-27 kwietnia 2018

ENTROPIA ENSEMBLE
I NAGRODA w kategorii zespołowej w grupie open – 10 Tarnów Jazz Contest
Dariusz Stanisławski – saksofon (Wydział Jazzu, absolwent 2014/15)
Marcel Baliński – fortepian (II rok, Policealne Studium Jazzu)
Rafał Różalski – kontrabas (Wydział Jazzu, absolwent 2015/16)
Kacper Kaźmierski – perkusja (uczeń Policealnego Studium Jazzu, 2014/15)

Justyna Frąckiewicz – uczennica V roku w klasie saksofonu Aliny Mleczko.
Dyplom Brązowy – II Międzynarodowy Konkurs Instrumentów Dętych FINALIS 2017, 23-26.11.2017

Jan Hozakowski – uczeń IV roku w klasie fortepianu Zofii Antes.
I Miejsce w grupie starszej, XVI Sochaczewskie Spotkania Kameralne, 23 marca 2018.

Przemysław Jaworucki – Policealne Studium Jazzu, klasa fortepianu jazzowego Michała Tokaja oraz klasa kształcenia słuchu dr hab. Ryszarda Borowskiego.
III NAGRODA w kategorii open – Festiwal Wyobraźni Muzycznej mYear 2018

Łukasz Kawczyński – klasa wokalistyki Leszka Świdzińskiego.
I NAGRODA oraz Nagroda Specjalna Dyrektora Filharmonii Podkarpackiej w postaci koncertu w sezonie koncertowym 2018/19 – VII OGÓLNOPOLSKI KONKURS WOKALNY im. Barbary Kostrzewskiej w Rzeszowie, 20-21.10.2017

Natalia Kordiak – tegoroczna absolwentka wokalistyki jazzowej w klasie Izy Zając.
II NAGRODA w kategorii zespołowej w grupie open – 10 Tarnów Jazz Contest, 10.11.2017

Grzegorz Królak – uczeń IV roku w klasie wokalistyki Jerzego Knettiga.
III NAGRODA – I OGÓLNOPOLSKI KONKURS WOKALNY im. Carla Loewe w Szczecinie, 2.12.2017

Agnieszka Kruszyna – uczennica II roku w klasie wokalistyki Bożeny Betley.
WYRÓŻNIENIE w kategorii do 20 lat na XV Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym im. Franciszki Platówny
Wrocław, 19-21.04.2018

Zuzanna Makowska – klasa IV wokalistyki estradowej Krzysztofa Matuszaka.
Wyróżnienie – Ogólnopolski Konkurs Wokalistyki Estradowej CEA, Wrocław, 11-12 kwietnia 2018

Katarzyna Ogorzałek – uczennica III roku w klasie klarnetu Małgorzaty Czachowskiej.
Dyplom Brązowy – II Międzynarodowy Konkurs Instrumentów Dętych FINALIS 2017, 23-26.11.2017

Katarzyna Ogorzałek – uczennica III roku w klasie klarnetu Małgorzaty Czachowskiej.
III miejsce – Marcowy Konkurs Klarnetowy – Akademia Sztuki w Szczecinie, 19.03.2018

Katarzyna Ogorzałek – uczennica III roku w klasie klarnetu Małgorzaty Czachowskiej.
I miejsce z zespołem kameralnym – Marcowy Konkurs Klarnetowy – Akademia Sztuki w Szczecinie, 19.03.2018

Marta Olszyńska – klasa I wokalistyki estradowej Małgorzaty Kustosz-Piątosy.
WYRÓŻNIENIE za interpretację piosenki – VIII KONKURS Piosenki Kabaretowej im. Jeremiego Przybory w Warszawie, 9.12.2017

Katarzyna Osterczy, klasa wokalistyki jazzowej Izy Zając
II miejsce w kategorii solista-wokalista, Poznań Blue Note Competition 2017

Dariusz Patrykus – uczeń IV roku w klasie klarnetu Małgorzaty Czachowskiej.
Dyplom Srebrny – II Międzynarodowy Konkurs Instrumentów Dętych FINALIS 2017, 23-26.11.2017

Dariusz Patrykus – uczeń IV roku w klasie klarnetu Małgorzaty Czachowskiej.
II miejsce – Marcowy Konkurs Klarnetowy – Akademia Sztuki w Szczecinie, 19.03.2018

Dariusz Patrykus – uczeń IV roku w klasie klarnetu Małgorzaty Czachowskiej.
III miejsce – 16. Międzynarodowy Konkurs Interpretacyjny gry na instrumentach dętych, Ostrava, 5-8.04.2018

Dariusz Patrykus – uczeń IV roku w klasie klarnetu Małgorzaty Czachowskiej.
I miejsce z zespołem kameralnym – Marcowy Konkurs Klarnetowy – Akademia Sztuki w Szczecinie, 19.03.2018

Patrycja Pol – klasa IV wokalistyki Beaty Wardak
WYRÓŻNIENIE – VII OGÓLNOPOLSKI KONKURS WOKALNY im. Barbary Kostrzewskiej w Rzeszowie, 20-21.10.2017

Szymon Predel – uczeń II roku w klasie gitary Leszka Potasińskiego.
Dyplom FINALISTY w Ogólnopolskim Konkursie Zasad Muzyki, Łomża, 13-14.04.2018

Julia Rafalska – klasa III wokalistyki Beaty Wardak
WYRÓŻNIENIE I STOPNIA – VIII Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. Krystyny Jamroz, Kielce, 24-27 marca 2018 r.

Aleksandra Skierska – uczennica IV roku w klasie klarnetu Małgorzaty Czachowskiej.
I miejsce w grupie IV – Marcowy Konkurs Klarnetowy – Akademia Sztuki w Szczecinie, 19.03.2018

Aleksandra Skierska – uczennica IV roku w klasie klarnetu Małgorzaty Czachowskiej.
I miejsce z zespołem kameralnym – Marcowy Konkurs Klarnetowy – Akademia Sztuki w Szczecinie, 19.03.2018

Michal Szlaga – uczeń III roku w klasie klarnetu Małgorzaty Czachowskiej.
I miejsce z zespołem kameralnym – Marcowy Konkurs Klarnetowy – Akademia Sztuki w Szczecinie, 19.03.2018

Aleksandra Świdzińska – klasa I wokalistyki jazzowej Agnieszki Wilczyńskiej
III miejsce w konkursie wokalnym Piosenka jest dobra na wszystko, Warszawa 3.12.2017,

Joanna Świrska – klasa I wokalistyki estradowej Małgorzaty Kustosz-Piątosy
Wyróżnienie w VII Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Ojczyźnianej, Włocławek, 11.11.2017

Joanna Świrska – klasa I wokalistyki estradowej Małgorzaty Kustosz-Piątosy
Brązowy Pegaz w Bielańskim Festiwalu im. Jonasza Kofty Pamiętajcie o ogrodach, Warszawa 28.11.2017

Joanna Świrska – klasa I wokalistyki estradowej Małgorzaty Kustosz-Piątosy
I miejsce /w kategorii wiekowej III/ w XVI Edycji Konkursu Piosenkarskiego Tulipanada 2018, Warszawa, 9 maja 2018

Michał Wiak – uczeń II roku w klasie saksofonu Aliny Mleczko.
Dyplom Srebrny – II Międzynarodowy Konkurs Instrumentów Dętych FINALIS 2017, 23-26.11.2017

Joanna Wilk – uczennica VI roku w klasie fletu Hanny Turonek.
Wyróżnienie I stopnia – XVII Ogólnopolski Wiosenny Festiwal Fletowy, Sochaczew, 18 kwietnia 2018

Mateusz Zieliński – uczeń IV roku w klasie klarnetu Małgorzaty Czachowskiej.
Dyplom Złoty – II Międzynarodowy Konkurs Instrumentów Dętych FINALIS 2017, 23-26.11.2017

Mateusz Zieliński – uczeń IV roku w klasie klarnetu Małgorzaty Czachowskiej.
I miejsce – Marcowy Konkurs Klarnetowy – Akademia Sztuki w Szczecinie, 19.03.2018

Mateusz Zieliński – uczeń IV roku w klasie klarnetu Małgorzaty Czachowskiej.
I miejsce z zespołem kameralnym – Marcowy Konkurs Klarnetowy – Akademia Sztuki w Szczecinie, 19.03.2018

Piotr Zubek – klasa wokalistyki estradowej Małgorzaty Kustosz-Piątosy
I miejsce – V Festiwal Piosenki Dołującej, Zimne Doły 2.09.2017

Piotr Zubek – klasa wokalistyki estradowej Małgorzaty Kustosz-Piątosy
I miejsce – IX Ogólnopolski Festiwal Piosenki Kwiatowej KWIETNIK, Kutno 8-9.09.2017

Piotr Zubek – klasa wokalistyki estradowej Małgorzaty Kustosz-Piątosy
I miejsce – IX Festiwal Piosenki Literackiej im. Łucji Prus „W Żółtych Płomieniach Liści” – Białystok 6-9.10.2017

Piotr Zubek – klasa wokalistyki estradowej Małgorzaty Kustosz-Piątosy
Nagroda Prezydenta Miasta Kutno – 13 Konkurs Piosenki Mistrza Jeremiego – Kutno 19-26.11.2017

Piotr Zubek – klasa III wokalistyki estradowej Małgorzaty Kustosz-Piątosy i klasa I wokalistyki jazzowej Izabeli Zając.
II miejsce w konkursie wokalnym Piosenka jest dobra na wszystko, Warszawa 3.12.2017

Piotr Zubek – klasa III wokalistyki estradowej Małgorzaty Kustosz-Piątosy i klasa I wokalistyki jazzowej Izabeli Zając.
GRAND PRIX – Ogólnopolski Konkurs Wokalistyki Estradowej CEA, Wrocław, 11-12 kwietnia 2018

Piotr Zubek – klasa III wokalistyki estradowej Małgorzaty Kustosz-Piątosy i klasa I wokalistyki jazzowej Izabeli Zając.
I miejsce w 19. Ogólnopolskim Festiwalu Interpretacji Piosenki Aktorskiej, Bydgoszcz 15.04.2018

Piotr Zubek – klasa III wokalistyki estradowej Małgorzaty Kustosz-Piątosy i klasa I wokalistyki jazzowej Izabeli Zając.
Grand Prix na XV Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Aktorskiej Reflektor, Koszalin 20-21.04.2018

Nasi laureaci w roku szkolnym:

2020/21 | 2019/20 | 2018/19 | 2017/18 | 2016/17

Skip to content