Style Selector
Layout Style
Boxed Background Patterns
Boxed Background Images
Color Scheme

Pedro Segundo – warsztaty jazzowe

W czwartek 22 listopada 2018 o godz. 15.00 zapraszamy do siedziby Wydziału Jazzu naszej Szkoły czyli do Koncertowego Centrum Edukacji Muzycznej przy ul. Połczyńskiej 56 na kolejne warsztaty jazzowe.

Naszym gościem będzie perkusista Pedro Segundo

Pedro Segundo jest ucieleśnieniem dynamiki. Znakomicie czuje się zarówno grając na kotłach w klasycznej orkiestrze jak i siedząc za zestawem perkusyjnym. Każdy instrument, którego używa Pedro emanuje niesamowitą energią muzyczną.

Pedro dorastał w Portugalii wśród muzyki gospel, klasyki, jazzu i world i stąd właśnie bierze się jego wyjątkowe podejście do perkusji.

W 2010 roku został stałym perkusistą Ronnie Scott’s Jazz Club w Londynie, gdzie wśród wykonawców byli m.in. Wynton Marsalis, Ron Carter, Michel Legrand, John McLaughlin, Michel Legrand, Gary Burton.

Pedro koncertował w Europie, Ameryce Północnej i na Dalekim Wschodzie z zespołem Dennisa Rollinsa, jako gościnny kotlista z orkiestrą Academy of Saint Martin in the Fields pod dyrekcją Sir Neville’a Marrinera, Murrayem Perahią i Joshuą Bellem.

Najnowszym przedsięwzięciem artystycznym jest jego autorski program – Solo Segundo.

WSTĘP WOLNY!


Więcej o artyście:

http://pedrosegundo.com
Pedro-Segundo-drumhead-magazine.pdf

 

Skip to content