Style Selector
Boxed Background Images
Color Scheme

Rekrutacja

Informujemy, iż w związku z rozwojem rządowej platformy usług e-administracji - gov.pl niniejsza strona zaprzestaje publikacji nowych treści.
Od dnia 29 kwietnia 2022 r. wszelkie aktualne informacje związane z funkcjonowaniem naszej Szkoły publikowane będą na nowej stronie na portalu gov.pl. pod adresem: https://www.gov.pl/zpsmwarszawa

Rekrutacja na rok szkolny 2022/23.

Przed rozpoczęciem egzaminów rekrutacyjnych należy:

• wypełnić i wysłać formularz rejestracji kandydata
  • wydrukować i wypełnić formularz rekrutacyjny
    Druki formularzy rekrutacyjnych dostępne poniżej w plikach pdf. Na zakończenie rejestracji elektronicznej można skorzystać z możliwości wydruku formularza rekrutacyjnego częściowo wypełnionego danymi wpisanymi w trakcie rejestracji.
  • w terminie określonym w Informatorze rekrutacyjnym odpowiednim dla wybranej specjalności złożyć w sekretariacie Szkoły wszystkie wymagane dokumenty.

Po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń zgodnie z zapisami w Informatorze rekrutacyjnym na tej stronie publikowane będą dokładne plany godzinowe egzaminów wstępnych.

W razie pytań prosimy o kontakt z sekretariatem odpowiednim dla wybranej specjalności.

Sekretariat główny (Bednarska 11) - sekretariat@bednarska.art.pl, tel. +48 514 094 347
Sekretariat KCEM (Połczyńska 56) - sekretariat.kcem@bednarska.art.pl, tel. +48 517 794 751

Formularze rejestracji kandydatów:

Sekcja instrumentalna: Fortepian, Klawesyn i Organy, Instrumenty Smyczkowe, Instrumenty Dęte, Instrumenty Perkusyjne, Akordeon, Gitara, Lutnia i Harfa; Sekcja Wokalno-Aktorska specjalizacja: śpiew solowy; Sekcja Rytmiki
REKRUTACJA ZAKOŃCZONA, wyniki - https://www.gov.pl/web/zpsmwarszawa/wyniki-egzaminow-wstepnych-2022-23--bednarska

Sekcja Wokalno-Estradowa, Sekcja Jazzu, Policealne Studium Jazzu
REJESTRACJA KANDYDATÓW ZAKOŃCZONA

Dokumenty związane z procesem rekrutacji:

Druki formularzy rekrutacyjnych (przypominamy o wcześniejszym wypełnieniu elektronicznego formularza rejestracji kandydatów)

INFORMATOR BEDNARSKA 2022/23 (PDF) - dla kandydatów do:

• Sekcji Fortepianu, Klawesynu i Organów
  • Sekcji Instrumentów Smyczkowych,
  • Sekcji Instrumentów Dętych,
  • Sekcji Instrumentów Perkusyjnych, Akordeonu, Gitary, Lutni i Harfy
  • Sekcji Wokalno-Aktorskiej (specjalizacja: śpiew solowy),
  • Sekcji Rytmiki

z siedzibą - Warszawa, ul. Bednarska 11

INFORMATOR KCEM 2022/23 (PDF) - dla kandydatów do:

z siedzibą - KONCERTOWE CENTRUM EDUKACJI MUZYCZNEJ ZPSM im. F. Chopina, Warszawa, ul. Połczyńska 56

Tak uczymy, tak grają i śpiewają nasi uczniowie.
Muzykę trudno opisać słowami, zatem posłuchajmy…

Utwory przygotowane na zajęciach wokalistyki estradowej w klasie dr Małgorzaty Kustosz-Piątosy.
Przy fortepianie Marek Błaszczyk.

Koncert w wykonaniu uczniów ZPSM im. F. Chopina w Warszawie, klas dr Beaty Wardak oraz dr Leszka Świdzińskiego.
Przy fortepianie Patrycja Gajek.

Prezentacja klasy organów Piotra Rachonia w naszej Szkole

Poniżej wybrane fragmenty koncertów uczniów naszej szkoły Zapraszamy również do odwiedzenia naszego kanału na Youtube - https://www.youtube.com/user/bednarskaartpl/