Style Selector
Boxed Background Images
Color Scheme

Szanowni Państwo,

Rekrutacja na rok szkolny 2021/2022 do Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Warszawie miała miejsce w dniach:

Dla przyszłych kandydatów do kształcenia w Szkole pozostawiamy nasze informatory rekrutacyjne dla kandydatów na rok szkolny 2021/22.

INFORMATOR BEDNARSKA 2021/22 (PDF) - dla kandydatów do:

• Sekcji Fortepianu, Klawesynu i Organów
  • Sekcji Instrumentów Smyczkowych,
  • Sekcji Instrumentów Dętych,
  • Sekcji Instrumentów Perkusyjnych, Akordeonu, Gitary, Lutni i Harfy
  • Sekcji Wokalno-Aktorskiej (specjalizacja: śpiew solowy),
  • Sekcji Rytmiki

z siedzibą - Warszawa, ul. Bednarska 11

INFORMATOR KCEM 2021/22 (PDF) - dla kandydatów do:

• Sekcji Wokalno-Estradowej (specjalizacja – wokalistyka estradowa),
  • Sekcji Jazzu
  • oraz do Policealnego Studium Jazzu im. H. Majewskiego (od roku szkolnego 2021/22 nauka w cyklu 3-letnim!)

z siedzibą - KONCERTOWE CENTRUM EDUKACJI MUZYCZNEJ ZPSM im. F. Chopina, Warszawa, ul. Połczyńska 56

Już wkrótce rozpoczniemy rekrutację kandydatów do naszej Szkoły, poniżej pokazujemy więc Państwu czego uczymy, jak grają i śpiewają nasi uczniowie.
Muzykę trudno jednak opisać słowami, zatem posłuchajmy…

Utwory przygotowane na zajęciach wokalistyki estradowej w klasie dr Małgorzaty Kustosz-Piątosy.
Przy fortepianie Marek Błaszczyk.

Koncert w wykonaniu uczniów ZPSM im. F. Chopina w Warszawie, klas dr Beaty Wardak oraz dr Leszka Świdzińskiego.
Przy fortepianie Patrycja Gajek.

Prezentacja klasy organów Piotra Rachonia w naszej Szkole

Poniżej wybrane fragmenty koncertów uczniów naszej szkoły Zapraszamy również do odwiedzenia naszego kanału na Youtube - https://www.youtube.com/user/bednarskaartpl/