Sukcesy uczniów szkoły w ogólnopolskich konkursach z kształcenia słuchu

Z radością informujemy o sukcesach uczniów naszej szkoły w ogólnopolskich konkursach z kształcenia słuchu:

• w Makroregionalnym Konkursie z Kształcenia Słuchu dla Szkół Muzycznych II Stopnia, który odbył się 10 marca 2020 roku w Olsztynie:
    – w grupie I (klasy I-II) III nagrodę zdobyła Łucja Rusin z kl. II (uczennica prof. Moniki Poniatowskiej)
    – w grupie III (klasy V-VI) wyróżnienie zdobyła Karolina Błachnia z kl. VI (uczennica prof. Ewy Stachurskiej).
  • W ogólnopolskim konkursowym WYZWANIU ON-LINE w ramach Festiwalu Wyobraźni Muzycznej „mYear 2020” we Wrocławiu, które odbyło się w sobotę 28 marca 2020 roku, wyróżnienie zdobył Przemysław Jaworucki z Policealnego Studium Jazzu im. H. Majewskiego (przygotowanie do konkursu – prof. Agnieszka Mroczek).

Gratulujemy nagrodzonym uczniom i ich nauczycielom kształcenia słuchu!