Warsztaty fortepianowe – prof. Andrzej Tatarski

28 maja 2017 o godz 10.00 zapraszamy do sali koncertowej Szkoły przy ul. Bednarskiej 11 na Mistrzowskie Warsztaty Fortepianowe - Muzyka Francuska.

Zajęcia poprowadzi prof. Andrzej Tatarski AM im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu.

PROGRAM WARSZTATÓW

• godz. 10.00 - Maja Nguyen (rok I) - C. Debussy - Arabesque No 1
  • godz. 10.30 - Maria Tyszecka (rok I)- K. Szymanowski - Preludium op.1 nr 1
  • godz. 11.00 - Elżbieta Czerederecka (rok II) - C. Debussy - Suite bergamasque - Clair de Lune