Warsztaty fortepianowe – prof. Andrzej Tatarski

28 maja 2017 o godz 10.00 zapraszamy do sali koncertowej Szkoły przy ul. Bednarskiej 11 na Mistrzowskie Warsztaty Fortepianowe – Muzyka Francuska.

Zajęcia poprowadzi prof. Andrzej Tatarski AM im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu.

PROGRAM WARSZTATÓW

• godz. 10.00 – Maja Nguyen (rok I) – C. Debussy – Arabesque No 1
  • godz. 10.30 – Maria Tyszecka (rok I)- K. Szymanowski – Preludium op.1 nr 1
  • godz. 11.00 – Elżbieta Czerederecka (rok II) – C. Debussy – Suite bergamasque – Clair de Lune