Wyniki egzaminów wstępnych – Bednarska

Warszawa, 15.05.2017

LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH I PRZYJĘTYCH DO SZKOŁY
na rok szkolny 2017/2018 
(Kolejność wg uzyskanej punktacji)

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY SEKCJA FORTEPIANU, KLAWESYNU I ORGANÓW

FORTEPIAN
1. Chwalisz Ryszard
2. Głosek Anna
3. Park Young Jee
4. Michniewska Dominika
5. Kamińska Kaja
6. Dąbrowska Julia
7. Denier Vincent
8. Włoszczuk Michał
9. Wielgos Apolonia
10. Rempała Konstancja
11. Bogdaniuk Witold
12. Piotrowski Jan
13. Żaja-Woźniak Natalia

KLAWESYN
1. Markowski Kacper
2. Sęk Zuzanna

ORGANY
1. Gemzała Miłosz
2. Chojnacki Krzysztof
3. Natorski Karol

SEKCJA INSTRUMENTÓW SMYCZKOWYCH

SKRZYPCE
1. Dzierżawska Maja
2. Kociszewski Hubert
3. Halicki Marek
4. Sapiecha Elżbieta
5. Stryjek Mikolaj
6. Sasin Marta
7. Hansdorfer Anna Łucja
8. Itozawa Rika
9. Michalak Jagna
10. Wassermann Maja
11. Skotnicki Adam
12. Woźniak Karolina

SKRZYPCE - PROFIL HISTORYCZNY
1. Rutkowska Julia
2. Robak Marta

ALTÓWKA
1. Skwara Gabriela

WIOLONCZELA
1. Naumnik Amelia
2. Malicka Maja
3. Krawczyk Ignacy
4. Ambroziak Alicja
5. Tomczyk Jurand
6. Kuśmider Marta

VIOLA DA GAMBA
1. Leszczyńska Natasza Maria
2. Michalczyk Zofia Julia

KONTRABAS
1. Blachowski Gustaw

SEKCJA INSTRUMENTÓW DĘTYCH

FLET
1. Rzycki Oliver
2. Mańczyńska Jagna
3. Boratyńska Małgorzata
4. Żaja-Woźniak Aleksandra

OBÓJ
1. Blachowska Milena
2. Rabarijoely Erwin

KLARNET
1. Janicki Wincenty
2. Kołodziejska Natalia
3. Habrzyk Piotr

SAKSOFON
1. Jankiewicz Jakub
2. Oksejuk Katarzyna Joanna

FAGOT
1. Kamińska Adela
2. Bakuła Aleksandra

WALTORNIA
1. Paź Jakub

TRĄBKA
1. Ciszewski Piotr
2. Kluszczyński Ignacy
3. Grodzka Zofia

PUZON
1. Pierożek Jan
2. Mroczek Cezary

SEKCJA PERKUSJI, AKORDEONU, GITARY, LUTNI I HARFY

PERKUSJA
1. Jazgarska Aleksandra
2. Czajka Karol

AKORDEON
1. Kudyba Szymon

GITARA
1. Leczkowski Hubert
2. Małecki Konstanty
3. Zdzichowski Maciej
4. Brzewińska Krystyna
5. Adamczyk Krzysztof

LUTNIA
1. Sosińska Katarzyna
2. Komorek Nina

HARFA
1. Pawlik Kornelia

WYDZIAŁ RYTMIKI
1. Wójcik Jan
2. Kaczorek Aleksandra
3. Nalewajka Antonina
4. Gosk Julia
5. Rogowska Emilia

WYDZIAŁ WOKALNO-AKTORSKI

ŚPIEW SOLOWY
1. Ojrzyński Jeremiasz
2. Wiewióra Karolina
3. Młyński Przemysław
4. Muzyka Maria
5. Kowalska Joanna
6. Lorenc Karolina
7. Pujer Karolina
8. Kruszyna Agnieszka
9. Mrugacz Gabriela
10. Marczak Krzysztof
11. Orsatti Paola
12. Rabij Monika

LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH I NIEPRZYJĘTYCH DO SZKOŁY
na rok szkolny 2017/2018 (Kolejność wg uzyskanej punktacji)

ORGANY
1. Kursa Maciej

SKRZYPCE
1. Jaskólska Jagienka
2. Pęgier Emilia
3. Podgrudna Wiktoria
4. Dudzińska Hanna
5. Paszkiewicz Alicja
6. Kurczak Olga
7. Ołdak Antonina
8. Makowska Anna Katarzyna
9. Dąbrowska Anna
10. Walczak Emilia Marianna

ALTÓWKA
1. Mattusch Jakub

WIOLONCZELA
1. Stangreciak Iga
2. Fal Maja

KONTRABAS
1. Banach Patryk

FLET
1. Konopka Marcel
2. Molska Weronika Maria
3. Denisiuk Jana

OBÓJ
1. Kowalik Julia

SAKSOFON
1. Molska Weronika Maria

TRĄBKA
1. Kolasiński Adam

AKORDEON
1. Dziedzic Krzysztof

PERKUSJA
1. Lipiński Adam

GITARA
1. Głębocki Stanisław
2. Wąsowski Karol
3. Peplak Andrzej
4. Wardaszka Zbigniew

WYDZIAŁ RYTMIKI
1. Dziadul Natalia
2. Dziadul Oliwia
3. Owsianko Martyna Aleksandra
4. Chomiuk Maja
5. Kielan Weronika
6. Lech Halina

WYDZIAŁ WOKALNO – AKTORSKI
1. Blankiewicz Monika
2. Latos Katarzyna
3. Spustek Sylwia
4. Weselak Natalia
5. Burdalska Milena
6. Puchniewicz Barbara
7. Glagovych Maryna

Osoby zainteresowane podjęciem nauki proszone są o kontakt od 16 - 23 czerwca 2017r. w celu sprawdzenia możliwości przyjęcia do szkoły.

ALFABETYCZNA LISTA OSÓB NIEZAKWALIFIKOWANYCH I NIEPRZYJĘTYCH DO SZKOŁY. (wszystkie wydziały)

1. Adamska Kamilla
2. Andruszkiewicz Karolina
3. Balcerzak Dominika
4. Balcerzak Mikołaj
5. Błażejowski Ignacy
6. Bobrownicka-Libchen Olga
7. Bronowicz Urszula
8. Drozd Wojciech Jan
9. Ejdukiewicz Karolina
10. Gontarz Aleksandra
11. Góźdż Kinga
12. Grądzka Weronika
13. Jankowski Amadeusz
14. Jarosz Damian
15. Jaworska Aniela
16. Kalinowska Natalia
17. Karczewska Zuzanna
18. Korab Karolina
19. Korgol-Sowiński Nikołaj
20. Kowalik Wojciech
21. Kozyra Szymon
22. Krzyżanowska Magdalena
23. Kucucha Dominik
24. Kurcjusz Małgorzata
25. Lachowicz Jakub
26. Łuczak Aleksandra
27. Matak Michał
28. Młodziejewska Natalia
29. Nawotka Magdalena
30. Niessner Jedrzej
31. Nozderka Emilia
32. Odrzygóźdź Olga
33. Orsatti Alessandra
34. Paduch Emilka
35. Pielach Michał
36. Piestrak Mateusz
37. Przyłucka Zuzanna Lucyna
38. Rekosz Stanisław
39. Romański Norbert
40. Sobota Denis
41. Stefaniak Julia
42. Szabela Maria Magdalena
43. Szemplińska Weronika
44. Wardaszka Grzegorz
45. Warszawin Tomasz
46. Wiśniewska Natalia
47. Wróblewski Rafał
48. Zabokrzycki Wojciech
49. Zaremba Katarzyna
50. Zdankiewicz Julia
51. Zyskowska Helena

Uwaga:

Warunkiem wpisania na listę uczniów szkoły jest złożenie pisemnej deklarcji o podjęciu nauki w szkole do dnia 26 maja 2017r. 
W przypadku kandydatów niepełnoletnich deklarację składają rodzice (opiekunowie prawni ucznia).

26 czerwca 2017 r. zostanie opublikowana ostateczna lista osób przyjętych do szkoły.

Informacje o uzyskanej punktacji można otrzymać u Dyrektora lub Wicedyrektorów po uprzednim umówieniu s przez sekretariat, tel: 22 826 63 14.  Warszawa,

 


U W A G A !
Uczniom, którzy nie zostali przyjęci do Szkoły Fundacja Bednarska oferuje naukę płatną.
Informacje w Sekretariacie Fundacji - fundacja.bednarska.art.pl